Про нас

Свою діяльність з розробки перших апаратів по електрохімічної активації води ми почали ще в 1980 році. На розробку і вдосконалення апарату пішло більше 20 років. За цей час ми випустили дослідні партії побутових електроактиваторів, провели безліч досліджень на предмет якості та властивостей електроактивованої води. Всі досліди проводилися на базі науково-дослідних інститутів і організацій. У роботі були задіяні співробітники науково-дослідного інституту клінічної та експериментальної хірургії АМН України, де спостерігалися властивості активованої води і її вплив на здоров'я тварин, жодне з яких внаслідок експериментів не постраждало.

Також проводились токсикологічні дослідження на предмет впливу води на різні органи людини (шкіру, кров, печінку). Результати дослідження показали позитивний вплив води на вміст лейкоцитів, еритроцитів і рівня гемоглобіну. Навіть експерименти, які проводилися на ікрі форелі, яка, як відомо, живе тільки в чистій воді, і молодий рибі коропа, показали позитивні результати.

І тільки тоді, коли ми повністю були переконані в тому, що знаходимося на правильному шляху і наша діяльність не принесе нікому шкоди, а допоможе лише поліпшити своє самопочуття і здоров'я, ми прийняли рішення про масове, серійне виробництво систем очищення і знезараження води. З метою розробки нових технологій і для розширення області застосування електроактивованої води в 2001 році Куртовим В.Д. була створена компанія "Ековод", яку в 2011 році очолила його дочка Громницька Н.В.

Ще один напрямок нашої діяльності - розробка і виробництво магнітогідродинамічних активаторів для обробки води за допомогою магнітного поля. Це, на наш погляд, дуже важливе питання. Сфера застосування магнітогідродинамичних активаторів - це і промислове теплоенергетичне обладнання, і побутові прилади. Активатори запобігають накипоутворенню і знижують корозію.

Оскільки ми є виробниками цієї продукції, водоочисники завжди у нас в наявності і купити їх можна як оптом, так і в роздріб. Зараз активно займаємося формуванням дилерської мережі, тому розробили вигідні пропозиції для співпраці. Ми можемо дозволити собі гнучку систему знижок для наших постійних клієнтів. На всю продукцію є сертифікати відповідності (фото сертифікатів представлені у фотогалереї нашого сайту).

Важливо! Щоб уникнути придбання підробки настійно рекомендуємо купувати (ремонтувати) електроактиватори "Ековод" тільки у офіційних представників нашої компанії, у наших партнерів:

Інтернет-магазин https://ecovod.ua

Інтернет-магазин https://ecovod.net

Інтернет-магазин https://ecovod.biz

Інтернет-магагазин https://ecovodpro.ub.ua

 

Інтернет-магазин https://ecovod.business.site 

Інтернет- магазин https://eko-vod.zakupka.com

Ми не несемо відповідальності за прилади, які були здані в інші сервісні центри, або за ті прилади, які були куплені не у нас або не у наших офіційних партнерів.


На всю нашу продукцію надається гарантійний термін 12 місяців з дня продажу.

З повагою і турботою про ваше здоров'я компанія "Ековод"!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create