Активована вода і її чарівні можливості

Слово "вода" несе в собі дуже глибоке семантичне навантаження. Вчені-мовознавці вважають, що першочергове значення, тобто код, який несе в собі це слово, пов'язане зі словом "рід", "народження", "чиста" (в перекладі з арабської). І це не даремно, адже відомо, що життя на Землі зароджується в воді, вода - символ чистоти. Тобто, виходить, що головна функція води пов'язана з народженням, родом, чистотою.

Воду, яка тече у нас з крану, не можна назвати чистою. Щоб зробити її такою, необхідно піддати її спеціальному очищенню. Найвідоміший і поширений метод очищення - за допомогою активованого вугілля. Але він здатний абсорбувати тільки хлор і органічні сполуки, залишаючи у воді цілий букет з нітратів, нітритів, солей важких металів. Також для поліпшення якості води, пропускають її через мінерали (кремній, шунгіт). І, нарешті, один з найефективніших способів очищення - за допомогою електроактиватора води (запатентована розробка фахівців компанії "Ековод"). Саме така вода має по-справжньому чарівні можливості, також в ній залишаються тільки корисні нашому організму мікроелементи. Якщо порівнювати її з бутильованою водою, то переконливою перевагою активованої води, яка ще й примусово насичена іонами кремнію і киснем, є те, що вона має високий оздоровчий ефект.

Справжнім чаклунством можна назвати те, що у деяких людей, які регулярно вживали електроактивовану воду протягом трьох місяців, спостерігалася тривала ремісія такого захворювання, як бронхіальна астма, зникали головні болі, нормалізувався рівень цукру в крові. А секрет цього чарівництва в тому, що електроактиватор "Ековод" здатний зі звичайної водопровідної води зробити живу (лужну) і мертву (кислу), які разом створюють ідеальний баланс для питної води.

Кисла вода - натуральний антисептик і дезінфектор. Вона ефективна при алергічних, запальних захворюваннях, харчових отруєннях; має протисвербіжні, протипаразитарні властивосі; допомагає швидше впоратися з респіраторними вірусними захворюваннями, з давніми ранами, екземою, лишаями - і це неповний список чудових властивостей кислої води.

Не менш дивними властивостями наділена і жива вода. Вона є потужним антиоксидантом, імуностимулятором, радіопротектором (що найбільш актуально для тих, хто проживає в радіаційно несприятливій зоні). Лужна вода здатна загоювати опіки, нормалізувати тиск, обмін речовин, покращувати апетит і багато іншого. Цікавим є той факт, що при спробі вченими штучно (хімічним шляхом) підкислити і підлужити воду, позитивного ефекту це не дало.

Про користь живої та мертвої води можна написати велике наукове дослідження, але важливо одне - тепер це вже не чарівна казка з народного фольклору (про живу і мертву воду), а реальність, яка близько від нас. Купуючи електроактиватори "Ековод", ви наближаєте себе до казки.