Унікальна продукція компанії


Унікальність продукції найчастіше визначає довіра клієнтів, їх готовність і бажання користуватися тією чи іншою продукцією. Продукцію компанії "Ековод" безкомпромісно можна назвати унікальною, в першу чергу це стосується апаратів для отримання чистої води (електроактиватор ЕАВ 9КМ, електроактиватор ЕАВ 6 Ж (Жемчуг) і електроактиватор ЕАВ 3К).

Трохи зупинимося на тому, що ж роблять очищувачі води "Ековод" унікальними? Все це можливо, завдяки використанню у всіх водоочисниках технології насичення води іонами кремнію, а також ЕХА-технології (електрохімічна активація). Кілька слів про критерії вибору приладу для очищення і знезараження води. Отже, електрохімічна активація. Що нам про це відомо?

Компаній, які пропонують своїм покупцям прилади для приготування живої та мертвої води, з кожним днем стає все більше. Піклуючись про своїх клієнтів, ми закликаємо всіх бути пильними, здійснюючи покупку такого приладу, так як мова йде про питну воду, і це безпосередньо пов'язано зі здоров'ям, а деколи навіть і з життям. Розглянемо найголовнішу сторону питання - екологічну.

Зазвичай, всі деталі, які використовуються в водоочисниках і безпосередньо контактують з водою, повинні бути найвищої якості (особливо анод і катод). З приводу катоду тут все просто: в воду з нього нічого не надходить, тому достатньо дотримуватися елементарних гігієнічних норм (використовувати тільки той матеріал, який допустимий до контакту з харчовими продуктами, з водою, - крім алюмінію). Про анод вже такого не скажеш, так як важливо, з якого матеріалу він зроблений, оскільки, відповідно до закону про електроліз (урок хімії за 10 клас), матеріал аноду руйнується і переноситься у воду. І тут важливий момент. Цей матеріал зможе або поліпшити, або, навпаки, погіршити якість води. Тут можливі варіанти. Не погіршить якість води платина або хімічно чистий графіт; титан або нержавіюча сталь (за умови захищеності платиною, якість покриття потрібно перевіряти відповідними сертифікатами). Якщо не дотримуватися цих правил, то через харчову нержавіючу сталь у воду потрапить хром, а всі його сполуки є отруйними.

Шляхом тривалих експериментів науковими співробітниками "Ековод" був визначений ідеальний матеріал аноду - сполука кремнію і вуглецю - і це не просто не погіршує, а набагато покращує якість отриманої води (є зареєстрований патент від 12.09.2003 року). Жива і мертва вода, які виходять в результаті електролізу, - це насичена іонами кремнію і киснем вода, яка, по істині, творить чудеса. І це робить продукцію "Ековод" по-справжньому унікальною.

Детальніше про властивості кремнію і вплив його на організм можна почитати в книзі "Кремній і життя" - http://ecovod.ub.ua/goods/view/9395612/all/kniga-kremniy-i-jizn-kurtov-vd /

Купуйте тільки якісну і сертифіковану продукцію. Не дарма кажуть: "Обізнаний, значить озброєний". Будьте пильні і здорові!