Селен, неоселен

Селен - незамінний для життєдіяльності людини і тварин. Він є активним мікроелементом, який входить в більшість гормонів і ферментів.

Біологічна роль селену пов'язана з його антиоксидантними властивостями. Він бере участь в побудові одного з ключових антиоксидантних ферментів - глутатіонпіроксідази. Дефіцит селену може викликати захворювання різних органів, які виражаються на тлі зниженої кислотності і є причиною передчасного старіння і зменшення тривалості життя людини і тварин.

Роботи вчених багатьох країн з вивчення ролі селену показали, що селенові препарати надають хороший лікувальний і профілактичний ефект при багатьох захворюваннях, сприяють очищенню організму від шлаків і різних токсичних речовин, підвищують імунітет і посилюють процеси саморегуляції організму.

Добова потреба людини становить 200 мікрограмів. Основним показником є кількість селену в крові. Для нормального функціонування ферментів показник рівня селену в крові повинен бути мінімум 160-170 мікрограмів на літр крові.

Вчені довели позитивний вплив на організм людини сполук селену в дозах 0,05 - 1,1 мг / кг. При впливі цих доз відбувається поліпшення вуглеводно-фосфорного обміну, антигістамінний і антиалергічний ефект, антиканцерогенну дію, позитивний вплив на стан серцево-судинної системи.

Досвід показує, що харчова добавка «Неоселен» не робить побічних дій, але при його прийомі необхідно строго дотримуватися рекомендацій.

Залежно від консерванту випускається соляно-кислий і нейтральний розчини.

Особливість застосування «Неоселену» полягає в тому, що концентрат розводять двічі:

1) зміст флакона розводять електроактивованою водою*** (флакон 10мл - в 1 л води, зберігати в холодильнику);

2) отриманий розчин додають в склянку води, чаю і т.д. в кількості :

дітям до року - 25 крапель,

дітям до 2-х років - половина чайної ложки,

дітям до 5-ти років - 1 чайну ложку,

дітям до 12-ти років - по 1-й десертній ложці,

дорослим по 1-й столовій ложці.

Приймати в профілактичних цілях один раз на день під час їжі від 2-х місяців до 2-х років.

У лікувальних цілях потрібно строго дотримуватися схеми прийому при конкретному захворюванні.

*** ПРИМІТКА: Якщо немає електроактиватора, можете придбати його в компанії "Ековод" !!!