Омагнічена вода

Омагнічену воду використовують у багатьох країнах. Омагнічування застосовують для поліпшення якостей питної води. Біологічна активність омагніченої води підвищується за допомогою додаткового енергетичного насичення при проходженні води через магнітне поле. Молекули води піддаються енергетичному впливу при проходженні через магнітне поле. Така вода має помірну стимулюючу дію на рухливість клітинного тест-об'єкту.

Це робить її корисною при використанні в медицині, сільському господарстві та побуті.

Ефективно впливає на організм людини: її застосування покращує травлення, знижує кислотність, діє як сечогінний засіб і впливає на сечовивідні шляхи. При вживанні 1-го літра омагніченої води на добу, знижується вміст токсинів в організмі (сприяє виведенню шкідливих речовин і шлаків через нирки, легені, печінку і пори шкіри). Вона є ефективним засобом для позбавлення від каменів в нирках і жовчному міхурі.

Омагнічену воду можна отримати різноманітними способами. Найбільш ефективним і зручним є магнітний активатор (МВ-1) , який встановлюється на "вході" води у квартиру. Тоді вся вода, що надходить з крана у вашу оселю, буде омагніченою без додаткових зусиль і тимчасових витрат з вашого боку.

Омагнічена вода зберігає свої властивості не більше доби, за умови віддаленості посудини від металевих предметів, які надають розмагнічуючу дію. Краще зберігати таку воду при кімнатній температурі, а не в холодильнику.

Додатково, щоб отримати якісну питну воду, її необхідно очистити електроактиватором води «Ековод».