Магнетизер палива МТ-1

У сучасному світі питання номер «1» - це зниження енергетичних витрат. Значна частина бюджету становить витрати на паливо. Палива в автомобілях витрачається набагато більше, ніж потрібно. У двигунах автомобіля: в поршневий групі, в клапанній системі і системі запалювання утворюється нагар, який призводить до збільшення витрати палива і зносу деталей двигуна. Це обумовлюється тим, що не проводиться підготовка палива для його кращого згоряння. Так само таке паливо, на основі нафтопродуктів, які не згорають повністю і породжують ряд проблем: забруднення навколишнього середовища і перевитрата палива.

Забруднення навколишнього середовища: горюча суміш, яка в повному обсязі згоріла, викидається в вихлопну трубу і отруює навколишнє простір. Зараз, як ніколи, актуальним є питання екологічної безпеки та питання економії палива.

Перевитрата палива: обумовлений низьким коефіцієнтом корисної дії автомобіля, який часто менше 30% (особливо у старих автомобілів), таким чином втрати палива складаю близько 70%.

Але давно вже існує дуже проста технологія, яка не потребує затрат і часу, якою не скористатися більш ніж нерозважливо. Одним з найбільш відомих фізичних способів обробки палива є магнітодинамічний спосіб активації водень - містячих сумішей, який заснований на впливі постійних магнітних полів на паливо.

Фізика впливу магнітного поля на вуглеводневе паливо складається в наступному: в момент перетину магнітних силових ліній у палива змінюється структура і властивості. Знижуються сили поверхневого натягу, збільшується розчинність кисню в паливі, змінюються константи швидкості хімічної реакції горіння .....

Під впливом магнітного поля в вуглецевій рідини знижуються сили молекулярного натягу, або сили поверхневого натягу. Це полегшує випаровуваність, розпорошення палива, що призводить до кращого розпорошення його в камері згоряння двигуна.

На даний момент фірма «Ековод» пропонує до використання магнетизер паливаМТ-1 накладного типу, який не має недоліків. Він виконаний в багатомодульному варіанті, що дозволяє його встановити на будь-якій ділянці трубопроводу. Магнетизер МТ-1 складається з чотирьох модулів, кожен з яких має пару магнітів. Кожна пара встановлена на паливопровід таким чином, що б північний полюс одного магніту перебував навпроти південного полюса іншого магніту. Після установки їх на шланговому трубопроводі вони закріплюються гнучким елементом (гнучкою клямкою, скотчем, ізолюючою стрічкою), як на мал 1.1

Наступний модуль встановлюється так, що б подальша пара магнітів була розгорнута на 180 градусів щодо першої. В результаті магнітні силові лінії кожної наступної пари магнітів впливають на потік палива з протилежного напрямку, розгорнутого що до попереднього на 180 градусів. За рахунок цього сила впливу магнітного поля на паливо збільшується кожного разу ще в два рази. Така установка магнітів в кожному наступному модулі забезпечує максимальну можливість використовувати всю магнітну енергію і загальна ефективність впливу підвищується багаторазово (при наявності чотирьох модулів у вісім разів). Загальна довжина шляху обробки палива магнітним полем повинна перевищувати 200мм для досягнення ефекту.

Простота конструкції магнетизера МТ-1 дозволяє кожному його встановлювати в будь-якому обладнанні, в тому числі і на автомобілі.