Очищення води: чи мають сенс народні методи

Піклуючись про своє здоров'я, важливо звертати увагу абсолютно на всі деталі, тому що багато речей ми недооцінюємо і потім розплачуємося за це численними хворобами і вірусами. Чиста вода є справжньою проблемою в наші дні. Ми не можемо побачити неозброєним оком всі бактерії і мікроорганізми, що знайшли притулок у питній воді, а вони, між тим, здатні завдати величезної шкоди людському організму. Але як боротися з цією проблемою і чи можна очистити воду в домашніх умовах?

Існує багато способів очищення води, які здобули чималу популярність серед споживачів, але і вони мають багато недоліків. Одним з найвідоміших способів очищення води є кип'ятіння. Як стверджують прихильники цього методу, воду потрібно кип'ятити від 10 до 40 хвилин. Чим довше, тим від більшої кількості бактерій можна позбутися. Дійсно, кип'ятіння робить воду чистішою і безпечнішою, але після цієї процедури підвищується концентрація солей, нітратів і важких металів у воді, тому таке очищення не можна назвати ефективним на 100%.

Протилежний цьому спосіб - заморожування. При замерзанні, в першу чергу, в лід перетворюється чиста вода і тільки потім та частина води, де містяться шкідливі домішки. Щоб провести заморожування, досить налити в ємність воду, яку ви плануєте очистити, і поставити в морозильну камеру, при цьому забезпечивши теплоізоляцію дна (покласти під посудину підкладку, наприклад, з картону). Коли рівно половина рідини кристалізується, сміливо можете розморожувати її. А те, що не встигло перетворитися в лід - шкідливі осади, вживати які не рекомендовано. Основним недоліком такого методу фільтрації є брак місця в морозильній камері, щоб заморозити необхідну кількість питної води. Але якщо у вас є окрема морозильна камера, в якій ви можете зберігати виключно воду, цей спосіб може вам підійти.

Також воду очищають за допомогою природних компонентів. Наприклад, річкового піску, горобинової лапи, цибулиння, листя черемхи і багатьох інших рослин та елементів. Але в деяких випадках вода може вбирати в себе запах тієї чи іншої речовини, що може виявитися не зовсім приємним для тих, хто буде пити цю воду. Та й чистою після такої процедури вода залишається не довше половини доби.

Найбільш трудомістким видом очищення води вважають випарювання. Дистильована вода дійсно абсолютно чиста. Вона не має ні шкідливих, ні корисних мікроелементів. Але варто бути обережним в її використанні, адже вона досить швидко "вимиває" з організму різні (в тому числі і корисні) речовини.

Ви, безумовно, можете перевірити на собі кожен з цих способів і зробити власні висновки. Але спочатку задумайтесь над тим, чи варто експериментувати на своєму здоров'ї, якщо насправді це зовсім необов'язково. Компанія "Ековод" може забезпечити вас якісним обладнанням для електрохімічної активації води. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете багато пристосувань, які можуть виявитися корисними для вас і вашого здоров'я.

Усі деталі шукайте на нашому сайті або звертайтеся за вказаними контактними номерами.