Електроактиватор, або звідки береться жива і мертва вода

Вода має певні характеристики, що визначають її окислювально-відновлювальні властивості (потенціал). Це означає здатність рідини здійснювати обмін із зовнішнім середовищем електронами (у прямому і зворотньому напрямі). Умовно це називають терміном ОВП. Якщо його значення позитивне, то це означає, що вода може "вбирати" електрони із зовнішніх джерел. Від'ємний потенціал - здатність віддавати електрони.

Для того, щоб змінювати катіонний та аніонний склад води, потрібен електроактиватор. Він змінює структуру Н2O на молекулярному рівні шляхом простого електролізу. У результаті цього виходить "жива" і "мертва" вода, що необхідна в лікувальних цілях.

Електричний активатор - це простий електроприлад для зміни структури або активації звичайної води. Він посилює її природні властивості. Такий пристрій активує воду або водний розчин двох типів за один цикл: католіт (жива, лужна) і аноліт (кислотна, мертва).

З яких же елементів складається електроприлад?

1. Основна чаша для перетворення лужної води.

2. Знімна ємність або стакан з тканини, кераміки.

3. Блок живлення від мережі.

4. Верхня кришка приладу.

Велика чаша електричного активатора виготовляється з харчового пластику, в ній звичайна вода "перетворюється" в живу. Знімна ємність з кераміки або тканини є діафрагмою (перегородкою) між католітом і анолітом, в якій структурується кислотна "мертва" вода. 

У кришці активатора розміщено чотири електроди: пара анодів, покритих хімічно стійкою оболонкою, та пара катодів, що виготовлені із харчової або нержавіючої сталі. Вони розроблені в промислових умовах та не руйнуються під дією електрохімічних процесів. 

Виникає питання: за яким принципом працює електроактиватор?

Він має певні цикли перетворення, в процесі яких електричний струм надходить у воду через електроди, завдяки яким змінюється каталітична та реакційна активність води. Це спричиняє міжмолекулярну взаємодію, що змінює структуру дистильованої або фільтрованої води на фізичному рівні. Внаслідок хімічних реакцій утворюється так званий окислювально-відновний потенціал (ОВП). Це визначає заряд води і її умовну назву.

Мертва вода володіє позитивним зарядом. Її ОВП, залежно від конкретних умов, початкового складу рідини і особливостей технологічного устаткування, може становити від +800 до +1 000 мВ. Водневий показник (рівень pH) - менше 7. Це лужне середовище, аноліт. Вона стане в нагоді на практиці, адже в неї добре виражені антибактеріальні властивості. 

Жива вода: рівень pH вище 7, ОВП менше -500 мВ, кисле середовище, католіт. Вона є активним джерелом вільних електронів, які насамперед покращують параметри регенераційних процесів в організмі людини. Її вживання відновлює швидко втрачений енергетичний потенціал клітин. Зокрема, набагато ефективніше починає працювати печінка, посилено виконуючи свої основні функції з виведення токсинів з організму. 

Фірма "Ековод" пропонує вам придбати електроактиватор, який виготовлений з якісного матеріалу та володіє чудовими характеристиками. Він має невелику вартість та гарантію надійності і довговічності. Корпуси і кришки, що виготовлені з харчового пластику, не виділяють шкідливих речовин при контакті з водою. Мембрани із кераміки стійкі до зовнішніх впливів та зберігають після промивки здатність до наступного застосування. Також деякі активатори води оснащені таймерами з індикацією, що дозволяє автоматизувати робочі процеси, зробити їх більш зручними для щоденного використання. Детальна інформація розміщена на нашому сайті. Доставляємо продукцію в усі регіони України.

Усе для того, аби ви були задоволені покупкою! Чекаємо замовлень!