Чиста вода необхідна для здоров'я

Вода - це справжнє диво природи і первинне середовище життя на нашій планеті. Вода є невід'ємною складовою практично всіх земних живих організмів і рослин. Сучасному людству як ніколи важливо пити найчистішу питну воду зі збалансованим мінеральним складом. Адже вода не тільки здатна дарувати життя, а й в якійсь мірі віднімати її. Як показують спеціально проведені дослідження, практично 80% відомих захворювань у людини провокує саме неякісна вода.

У домашніх умовах чисту воду можна отримати за допомогою очищувачів від Ековод.

Вода високої якості - основа здоров'я людини

Вживання чистої питної води є незамінною частиною всіх метаболічних процесів в організмі людини. Крім того, вона вкрай важлива для підтримки таких функцій:

  • вода бере участь в кровотворні процесі: розріджує кров і підтримує її рідкий стан;
  • бере участь на всіх етапах клітинної будови і допомагає успішному процесу регенерації клітин;
  • вода перешкоджає багатьом хворобам хребта і суглобів, зберігаючи їх рухливість і виступаючи в якості мастильного матеріалу;
  • регулярне вживання чистої питної води допомагає вивести з організму шкідливі речовини, а також успішно очистити судини.

Якісна вода необхідна для збереження молодості шкіри, нормального стану волосся і поліпшення зовнішнього вигляду. Достатній питний режим сприяє втраті зайвих кілограмів. Здоров'я зубів також залежить від води, яку п'є людина.

Скільки треба пити води

Як стверджують медики, добова норма води дорослої людини становить від 1,5 до 2,5 л. Обсяг необхідної рідини залежить від віку людини, його активності протягом дня, навколишньої температури повітря та інших індивідуальних особливостей організму.

Чи є чиста питна вода в наших будинках

Практично все в сучасному суспільстві має свої стандарти, завдяки яким можна визначити якість товару або наданої послуги. Санітарні норми і стандарт відповідності якості має і вода, яка тече з кранів квартир і будинків. Однак, ці норми дуже далекі від прийнятих. Безліч зауважень є не тільки у води, що подається, але і стану водопроводів. Вже з самого початку неякісна вода насичується шкідливими мікроорганізмами і хімічно небезпечними речовинами, що знаходяться в застарілому водопровідному обладнанні, такими як, активний хлор, ртуть, свинець, миш'як і ін.

Чиста питна вода, яка не містить шкідливих домішок і бактерій - тільки вона є корисна і придатної для пиття.