Корисні властивості чистої води для здоров'я

Якість води впливає на повсякденне життя дітей, дорослих і навіть на майбутнє покоління. Переваги чистої води добре відомі не тільки медикам, а й звичайним людям. Під терміном «чиста вода» мається на увазі та, яка безпечна для вживання людиною. Безпечна вода не повинна містити хвороботворні патогени, однак неправильно очищена від мікроорганізмів рідина може мати осад. Також вода не повинна мати неприємного запаху та кольору. На жаль, сучасні очисні системи не здатні задовольнити споживача свіжою, збагаченою корисними мікроелементами водою, тому варто самостійно подумати про додаткові способи очищення води.

Є різні фільтри, але найефективніші мають багатоступеневу систему очищення, яка не тільки очищає воду від бактерій, механічних частинок і домішок металів, а й здатна збагатити її іонами кремнію; наприклад, таким є побутовий електроактиватор Ековод.

Вода всюди, але деякі люди як і раніше страждають від нестачі безпечної і чистої води, наприклад, в Африці. Вже вони-то не з чуток знають всі переваги чистої і безпечної води. Без води, найважливішого елемента життя, всі інші сфери життя здаються не такими важливими.

У більшості з нас було відчуття, що нам не вистачає води, коли ми відчуваємо себе втомленими, а все тому, що ми складаємося великою мірою з рідини і потребуємо регулярного поповнення її запасів в організмі. При недостатньому вживанні води можуть загостритися хронічні хвороби, а в багатьох випадках проблем зі здоров'ям можна уникнути, якщо ми просто заповнимо водний баланс «живою водою».

Чим корисна вода для організму?

- Вода регулює pН-баланс і підтримує безліч фізіологічних процесів. Вживання великої кількості води допомагає травленню, це основний транспортувальник поживних речовин, необхідних нашому організму.
- Температура тіла (потовиділення) залежить від кількості води в тілі і правильного теплообміну.
- Пиття води кімнатної температури допомагає полегшити головний біль.
- Тривала дегідратація викликає безліч проблем зі здоров'ям, зокрема втому, депресію, діабет, високий кров'яний тиск, втрату життєвої енергії.

У дитинстві захворювання від нестачі води, санітарії та гігієни переносяться в школи і дитячі садки. На освіту дитини впливає збільшення абсентеїзму, зниження когнітивного потенціалу та збільшення дефіциту уваги, тому пийте більше чистої води, дотримуйтесь правил гігієни і будьте здорові!