Вода – символ життя!

"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не опишеш, тобою насолоджуєшся, не розуміючи, що ти таке. Ти не просто необхідна для життя, ти і є життя...
Ти найбільше в світі багатство, але й саме нетривке, – ти, настільки чиста в надрах землі... Ти не терпиш домішок, не виносиш нічого чужорідного, ти – божество, яке так легко злякати.
Але ти даєш нам нескінченно просте щастя".
Антуан де Сент-Екзюпері

Прозора вода – не означає чиста, а смачна вода – завжди "брудна"!

У природних умовах вода не може зберегти хімічну чистоту. Вода, з якою ми стикаємося щодня, не є чистою, а містить цілий ряд різноманітних домішок: механічних частинок, розчинів солей різних металів, органічних сполук і різних мікроорганізмів (бактерій, вірусів) і ін.

У воді, взятій з будь-якого природного джерела, обов'язково наявні різні домішки. Навіть найчистіша дощова вода містить в одному літрі близько 35 мг сухого залишку. Що стосується підземних вод, то вони являють собою розчини з широкою гамою складу і концентрації домішок.

Кожна жива клітина організму людини містить цілющий водний розчин різних поживних речовин. Вміст води в крові людини – близько 90 %, в нирках – до 82 %, в печінці – до 69 %, в кістках – до 28 %. Загалом організм людини складається на 86-50 % (по вазі) з води (86 % у новонародженого і до 50 % у старої людини). Втрати води в організмі необхідно постійно поповнювати. В іншому випадку, при втраті води в об'ємі 12 % від маси тіла, людина гине. При нормальній тривалості життя об'єм спожитої води складає близько 25 тонн на одну людину. Від того, яку воду Ви споживаєте протягом свого життя, буде залежати ваше здоров'я і тривалість життя.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), а також національні стандарти різних країн встановлюють параметри якості питної води, але через недосконалість промислових технологій в воду потрапляють нові, ще більш небезпечні забруднювачі. Ці стандарти, однак, не встигають вчасно визначати і регламентувати нові, часто дуже небезпечні, забруднювачі, а тому завжди зберігається небезпека вживання неякісної води і все більш актуальним стає вибір такої технології очищення і знезараження води, яка б давала якісну і корисну воду.

Саме тому, використовуючи Електроактиватор компанії Ековод, Ви зможете очистити і насичити воду корисними елементами.