Коротко про

Чиста питна вода є невід'ємним елементом здорового способу життя. Її якість безпосередньо впливає на наше благополуччя. Але, на жаль, неможливо пити неочищену воду з централізованого водопроводу. Проте ви можете вибрати високоякісний очищувач води, здатний повернути належну якість.

Одним з найбільш передових рішень в цій галузі є електричний активатор «Ековод». Ще з дня впровадження цей прилад досяг прориву в сфері очищення води від різних домішок. Простота експлуатації "Ековода" має гарний вплив на популярність цього апарату, і його ефективність була продемонстрована навіть в дуже складних випадках.

Найбільш очевидні переваги Ековода включають такі:

- очищення від солей металів;
- кремнієві іони дають воді лікувальний ефект;
- вода стає природним антиоксидантом;
- зниження токсичності;
- ефективна дезінфекція.

І це ще не всі переваги «Ековода»!

Купити цей пристрій з доставкою в Україні можна на сайті https://ecovod.ub.ua/. Тут пропонуються тільки якісні товари, що мають відповідні сертифікати і патенти, за доступними цінами. Останній фактор досягається з огляду на вітчизняне виробництво.

В процесі очищення електрополя впливають на воду (під високою напругою), і через неї проходить струм. В кінцевому підсумку солі металів розкладаються і утворюють осад, який перетворюється в гідроксид. Крім цього, вода стає цілком стерильною. Замість токсинів в складі вона отримує іони кремнію через анод, що надає їй цілющих якостей. Заміна аноду потрібна раз в 2-3 роки.

Основою системи Ековода є, образно кажучи, електрохімічний реактор. Катодна камера насичує оброблювану воду активними відновниками, істотно зменшуючи ступінь токсичності води. Все це дозволяє знищувати різні бактерії. При виборі такого пристрою необхідно грамотно визначити відповідну ємність, приділяючи особливу увагу часу приготування, кількості одержуваної і споживаної води. Якщо ви використовуєте воду з високим вмістом солі або просто берете її з колодязя, то виберіть «Ековод» із пристроєм стабілізації.