Електроактивована вода

Світова концепція очищення і знезараження води полягає в тому, що доведення води до найвищої якості доцільно проводити в місці її споживання. Інакше можливе вторинне забруднення води, адже якість водопровідної мережі досить низька і в воду потрапляють вторинні забруднювачі у вигляді механічних домішок, різних хімічних і органічних сполук, а також у вигляді бактеріальних забруднювачів, що говорить про доцільність застосування систем очищення безпосередньо в квартирах, котеджах та ін.

Нормативами передбачена витрата води на кожну людину від 250 до 650 літрів на добу, при цьому менше 1 % використовується безпосередньо для пиття і приготування їжі. Тому в централізованих системах водопостачання недоцільно очищати воду до високого класу.

В оселі людини повинно бути три види води: водопровідна, побутова і питна.

Водопровідна – це вода, яка надходить після очищення на підприємствах "Водоканалу" з водопровідної мережі або зі свердловини.

Побутова – це вода, що пройшла перший рівень доочищування, який включає грубу або тонку механічну фільтрацію (обов'язкову для води з свердловин), а також систему спеціальної обробки води, що запобігає утворенню накипу на водонагрівальних установках, в пральних машинах, і придатна для миття (наприклад, системи пом'якшення води або обробка води магнітним полем).

Питна – це вода, яка використовується для пиття і приготування їжі.

На сьогодні існує безліч різних технологій очищення і знезараження води. Простому споживачеві важко розібратися в перевагах одних і недоліках інших технологій. Щоб зробити правильний вибір, необхідні хоча б мінімальні знання про воду і різні технології її очищення та знезараження. Фірма "Ековод" спробує допомогти Вам прийняти вірне рішення для вибору необхідної технології, щоб забезпечити Вашу сім'ю чистою, знезараженою і корисною водою.