Ековод – магнітний електроактиватор теперішнього та майбутнього!

Водоочисники Ековод – це активатори води, які допомагають зробити її живою, безпечною, корисною. Ці прилади (детальніше читайте на нашому сайті) виробляють лужну (живу), питну (змішану) та кислотну (мертву) воду. Отримана рідина допомагає позбутися від поганого самопочуття, запустити всі обмінні процеси в організмі, вивести токсини, поліпшити роботу імунної системи.

Таке придбання необхідне кожній родині, особливо в регіонах зі складною екологічною ситуацією. Неякісна вода може стати причиною багатьох захворювань, передчасного старіння. Водоочисник допоможе виправити таку ситуацію, поліпшити самопочуття і подарує другу молодість.

Особливості

Фахівці довели, що молекула води запам'ятовує певну інформацію і є її переносником. Активатор здатний передавати потрібну структуру воді, яка стає цілющою і може бути не тільки засобом для втамування спраги, приготування їжі, але і ліками від багатьох серйозних захворювань.

Головною особливістю Ековод є те, що він здатний просту водопровідну воду перетворити в повністю очищену від небезпечних органічних сполук, шкідливих солей, важких металів, при цьому він паралельно знищує всі шкідливі мікроорганізми. В результаті обробки водоочисником вона не тільки стає чистою, але й насичується корисними іонами кремнію.

Переваги
 
- наявність датчиків контролю, які дозволяють після установки необхідних параметрів відключати пристрій і подавати звуковий сигнал;
- немає необхідності в додаткових витратах на супутні матеріали протягом усього часу експлуатації;
- ористувач може спостерігати, скільки осаду було видалено;
- 100%-ва якість води, що доведено безліччю досліджень і експериментів;
- уся негативна інформація видаляється на молекулярному рівні і замінюється тільки корисними відомостями;
- максимальне насичення корисним киснем, іонами кремнію, що робить склад максимально корисним і оздоровлюючим;
- католіт допомагає захистити людський організм від радіоактивного забруднення.