Коротко про

Водоочисники торгової марки "Ековод" належать до сімейства електричних активаторів водопровідної води, які завдяки процесу електролізу фактично розкладають її на дві складові – лужну і кислотну. У побуті їх часто називають «живою» та «мертвою» водою. Зрозуміло, що термінологія досить умовна і нічого спільного з пушкінськими «Русланом і Людмилою» не має: «...живою водою героя старець окропив... тремтячи життям молодим, набравшись нових сил, встає Руслан...»

З теоретичної точки зору, на виході ми отримаємо мінеральну воду дещо невизначеного складу, але, безумовно, корисну, і «мертву» рідину з підвищеним вмістом хлору, яку дійсно можна використовувати для дезінфекції та знищення хвороботворних мікроорганізмів.

Магніти особливого призначення

Серед продукції компанії ЕКОВОД є також магнітні активатори води в формі хомутів, які встановлюються на водопровідні крани. Як запевняє виробник, вони ефективно захищають від корозії і усувають накип. Все вказане на упаковці відповідає істині.

Деякі народні цілителі у зв'язку з цим використовують термін «структурована вода», що також правда, але наскільки вона корисна для здоров'я – наукова медицина сказати не може. Офіційних доказів немає, а серйозних досліджень на цю тему не проводили.

Зате магнітне поле прекрасно справляється з накипом. Воно змінює структуру розчинених солей, кристали яких не «прилипають» до стінок судин, а навпаки – своїми гострими краями очищають їх від попередніх нашарувань. Зрозуміло, що самі собою солі нікуди не зникають.

Загалом кажучи

Підходити до проблеми очищення водопровідної води необхідно вдумливо. Насамперед слід з'ясувати її справжній хімічний склад. Тільки тоді стане зрозуміло, від чого і як її потрібно очищати, щоб досягти нормативних показників.

У зв'язку з цим слід зауважити, що питна вода може бути або вищого гатунку, або першого. В ідеалі її перевіряють за десятками критеріїв виключно в лабораторних умовах.