Важлива роль активованої води

Можна говорити лише про правильність всіх публікацій, пов'язаних з водою. Доросла людина складається на третину з води, а новонароджені діти ще більше. Біологічна активність води залежить від різних факторів і від хімічних властивостей зокрема. Планета – це великий кристал, що зв'язує живе і неживе, роблячи загальну систему, підконтрольну природі. Вода необхідна для лікування, її застосування для життя і здоров'я безцінне. Захворювання людини залежать від якості води і її кількості.

Інформація, яка потрапила завдяки біоенергетиці, запам'ятовується надовго. Епідеміологічним джерелом часто стає вода. Якщо не проходила очищення, то в ній можуть міститися шкідливі хімічні елементи декількох тисяч видів. З року в рік від несвоєчасного лікування вмирають мільйони людей, зокрема й дітей. Кожна розсудлива людина перед вживанням намагається очистити, знезаразити, пом'якшити і підвищити активність води. 

З водою працюють вчені та медичні працівники сфери наукової діяльності з різних країн, навіть не тільки працюють, а шляхом власного ентузіазму намагаються поліпшити світ, в якому живе їх майбутнє покоління. Популярним стало використання артезіанської води зі свердловин, природних джерел і води з колодязя. На підприємствах встановлюються системи очищення води. З'являються поліпшені способи очищення води, які підвищують її якість і застосовуються на практиці. Для людей прилавки магазинів ломляться від фільтрів, це найкращий пристрій для того, щоб зробити воду приємною і корисною для пиття. Наприклад, фільтри для води "Ековод".

Що являє собою активована вода? Це вода для лікування і профілактики здоров'я людини. Електроліз дає воді нові властивості, не схожі на попередні, перетворює її на екологічний і активний препарат. По-народному вода вважається живою і мертвою, а спеціальний прилад для активації можна купити або зробити своїми руками. У спеціальній ємності відбувається процес електролізу: на дві секції ділиться вода, а перегородка не дає воді змішуватися. Пристрій представленого типу називається активатор, наприклад, активатори води Ековод марки ЕАВ 3 і ЕАВ 6. У посудині з позитивним електродом утворюється кислотне середовище, в посудині з негативним електродом – лужне. Лужна вода стає прозорою, а домішки осідають на дно посудини.

Активована вода використовується людьми вже багато років, тому, напевно, кожен знає хоч один із способів, щоб її отримати. Активована вода не може вилікувати від усіх хвороб, однак очищення сучасними способами допомогло отримати народне визнання. Електрохімічний процес здатний досягнути якісної активації.