Електролізер води – найпростіший спосіб очищення води

Користь води для живих організмів є просто неоціненною. Кожна людина майже на дві третини складається з води і за все життя випиває, за різними даними, від 35 до 75 тонн цієї рідини. Фахівці зазначають, що добова норма вживання рідини для пересічної людини – приблизно 30 мл на кілограм маси тіла, причому половину цієї дози має становити саме вода. Проте вкрай важливо пити очищену воду. У звичайній (неочищеній) воді міститься велика кількість шкідливих мікроорганізмів, тому перед вживанням її потрібно обов'язково очищувати.

Очищення води дозволить не тільки позбутися шкідливих речовин, але й надати воді нових властивостей, зокрема зробити її надзвичайно корисною та навіть лікувальною. Отож завдяки очищенню води можна:

- позбутися солей важких металів;
- значно покращити смакові властивості води;
- знищити різні шкідливі мікроорганізми;
- зробити воду більш прозорою.

Тут Вам у пригоді стане електролізер. Завдяки йому можна очистити воду від небезпечних солей, різних шкідливих організмів та наситити воду іонами кремнію. Також вода у процесі очищення насичується силіціумом, який має цілющі властивості.

Принцип дії побутових електроактиваторів Ековод полягає у впливі на воду електричного струму. У такий спосіб здійснюється очищення води від шкідливих мікроорганізмів. Отримана в результаті вода нормалізує кровообіг та покращує роботу усього організму.

Електроактиватори мають чимало переваг. У процесі роботи з ними вони не вимагають від Вас докладання великих зусиль. Не потрібно здійснювати заміну використаних матеріалів, оскільки з часом зношується тільки кремнієвий електрод, проте термін його роботи становить приблизно 2-4 роки. Обладнання має спеціальний датчик, який дозволяє контролювати якість отриманої води й завдяки якому установка вимикається у разі набуття водою необхідних властивостей. Електроактиватори мають досить компактні розміри та високі показники продуктивності. Вони дозволять отримати воду належної якості.

Електролізер відмінної якості можна придбати в компанії «Ековод». Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. У наявності усі необхідні сертифікати якості. Також діє гнучка система знижок. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Працюємо по всій Україні. Доставку замовлень здійснюємо «УкрПоштою» та «Новою Поштою». Спосіб оплати визначається в індивідуальному порядку; доступний, зокрема, готівковий та безготівковий розрахунок, часткова передоплата. Чекаємо на Ваші замовлення!