Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічні, хімічні, кожен із яких має свої переваги та недоліки.

Очищення води навіть у домашніх умовах – це надзвичайно просто, але для цього необхідне високоякісне устаткування. На ринку існує великий вибір обладнання, яке має різне функціональне призначення, управління та ефективність. Найкраще ж для очищення води в побуті підходять електроактиватори води. Завдяки їм можна отримати чисту воду, яка не містить жодних шкідливих речовин і за допомогою якої Ви зможете укріпити власне здоров'я, поліпшити самопочуття та й взагалі тримати себе в тонусі.

Електроактиватор Ековод – це не фільтр, а система електроактивації. Вода зазнає дії електричного струму, у такий спосіб позбуваючись різноманітних шкідливих домішок та набуваючи корисних властивостей. У цих установках відсутні будь-які фільтрувальні витратні матеріали, тому обладнання є простим в обслуговуванні. Електроактиватори є надзвичайно зручними в експлуатації та не потребують регулярного обслуговування, зокрема заміни фільтрів абощо. Це сучасні установки, які є практично незамінними в будь-якому господарстві. Їм можна використовувати в домашніх умовах, офісах, школах, закладах охорони здоров'я тощо.

Вибираючи електроактиватор, потрібно найперше визначитися з бажаним результатом. Ви хочете просто позбутися механічного осаду чи, може, ще й підвищити оздоровлювальні властивості води? Від цього й потрібно відштовхуватися.

Електроактиватори Ековод мають такі переваги порівняно з іншим обладнанням:

- компактні розміри та надзвичайно проста й надійна конструкція;
- високі показники продуктивності;
- обладнання є безпечним та не потребує регулярного обслуговування;
- в результаті вода очищується від шкідливих домішок та насичується іонами кремнію;
- тривалий термін експлуатації.

Електроактиватор Ековод можна придбати в нашій компанії. У наявності маємо всі необхідні підтверджувальні сертифікати якості. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Приймаємо їх з усіх регіонів України. Термін гарантійного обслуговування становить 12 місяців. Спосіб доставки та оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Чекаємо на Ваші замовлення!