Іонізатор Ековод "ЕАВ 3"
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Product code M8718295
 
Payment methods: На картковий рахунок, Безготівковий розрахунок, Післяплатою ., MoneyGram, Western Union, картка ПриватБанку
Shipping methods: Самовивіз, Доставка по Києву, Укрпошта, Nova Poshta

Description Іонізатор Ековод "ЕАВ 3"

Маса, не більше: 2 кг
Гарантія: 1 рік.
Габарити, см: 24*16*20
Комплектація: ЕАВ-3, керівництво по експлуатації, гарантійний талон, рекомендації щодо застосування від автора апарату Куртова В.Д.
Електроактиватор типу ЕАВ призначений для очищення, стерилізації та наповнення води іонами кремнію, ємність 3 літри. Призначений для використання 1 людиною.
Електролізери води «ЕКОВОД» являють собою фільтри наливного типу.
Примітно для цього обладнання то, що звичайна вода з крана стає вільною від небезпечних солей різноманітних металів, від шкідливої органіки. Під час процесу обробки води відбувається знищення всіх мікробів, також вона насичується силіціумом, який має цілющі властивості.
Апарати комплексного очищення води мають розумну ціну, довго справно працюють, не вимагають великих зусиль під час експлуатації. Крім того, немає потреби постійно здійснювати заміну використаних матеріалів. З плином часу зношується виключно кремнієвий електрод, за допомогою якого вода насичується іонами кремнію. Термін експлуатації такого обладнання не перевищує 2-3 років.
У камери обладнання заливається вода, але при цьому повинні бути дотримані умови: анодна камера заповнюється повністю, катодні - на 2 см менше. Потім агрегат накривають кришкою і включають в розетку, після цього спалахує електролампочка. Після закінчення процесу відбувається самовідключення фільтра, про яке сигналізує звуковий сигнал. Процедура очищення води в середньому займає від 20 хвилин до 1 години, все залежить від того, якої якості вода.
Переваги пом'якшувачів:
- наявність датчика контролю якості, за допомогою якого відбувається відключення при набуванні необхідних властивостей обробки води і включення аудіосігналу;
- не потрібно витратних матеріалів (картриджів, фільтрів та ін.) на весь час використання;
- протягом кожного приготування води користувач бачить, скільки осаду видалено з води, і може вилити його в каналізацію;
- гарантовані 100% якість води і повна електробезпека;
- поліпшується інформаційна якість води;
- підвищується насиченість води киснем;
- вода насичена іонами кремнію, що підвищує відновлювальний ефект;
- католіт - сильний радіопротектор, що захищає людину від радіоактивного зараження. Це робить таку воду необхідною всім, хто живе в зоні підвищеного радіоактивного забруднення.
Технічні характеристики
Ресурс: 7000 л.
Продуктивність: 3 л/год.
Напруга живлення: 220 В.
Середня потужність споживання: 0,4 кВт.
Ступінь очищення:
- від солей жорсткості - не менше 70%;
- від заліза, цинку, свинцю, нітратів (католіт) - 97%;
- від нітритів - 98,5%;
- від мікроорганізмів - 100%.
Після закінчення 5 років роботи електроактиватора зношується тільки кремінний електрод, який можна купити у нас і замінити.
Купити пом'якшувач води ЕАВ 3 можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна і наявність можуть бути уточнені у менеджера-консультанта.

 
 

On-site search

Search

Contacts

Ековод , ТОВ
(main office)

04116, Ukraine, Kyiv, Київ, Шулявська, 27
  • +38 (067) 14992XX

Company's articles

Water and its index

August 08, 2016 2:28 pm
 

Water quality is determined by three main characteristics: - chemical - this concept includes the rigidity index, oxidation, acidity ph level of water, oxidation-reduction potential (ORP), the overall level of mineralization…

 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create