Запитання : Для чого потрібен електроактиватор води «Ековод»?

Електроактиватор призначений для доочистки води в домашніх умовах і повинен:

- очищати її від механічних домішок (іржа, пісок та інших);

- знижувати концентрацію активного хлору, органічних і неорганічних домішок, таких як, нафтопродукти, важкі метали, радіоактивні сполуки.

При цьому вода повинна зберігати свої природні властивості - бути корисною для організму.

Електроактиватор «Ековод» виконують всі ці функції:

- очистка води;

- знезараження;

- отримання двох видів води: католіта ( «живої води») і аноліта ( «мертвої води»), що володіють оздоровлюючими властивостями.

В електроактиваторі, під час обробки води, всі молекулярні структури розпадаються на іони та вода насичується високоактивними речовинами-окислювачами і відновниками. Під дією електричного струму, а також високоактивних окислювачів і відновників, відбувається деструкція мікроорганізмів всіх видів і форм. В результаті відбувається загибель і розкладання бактерій, спор, грибків мікроорганізмів на прості речовини.

Електроактивація води заснована на перенесенні іонів і електронів через напівпроникну мембрану. У рідини створюється різниця потенціалів по обидві сторони мембрани. В процесі електроактивації в катодній камері виходить католіт (лугова- жива вода), в анодної-аноліт (кисла-мертва вода).

Електроактиватора води «Ековод» є своєрідною моделлю живої клітини. Як і у клітини, тут є біологічна мембрана, до якої прикладена різниця потенціалів.

Апарат «Ековод», за рахунок кремнієвого анода, насичує воду кремнієм, збільшуючи його вміст в три рази. При нестачі кремнію в крові організм людини не засвоює належним чином жоден з 74 хімічних елементів, необхідних для нормальної життєдіяльності.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create