Запитання : Що таке ОВП води?

Одним з найбільш значущих чинників регулювання параметрів окисно-відновних реакцій, що протікають в будь-який рідкому середовищі, є активність електронів або окислювально-відновний потенціал (ОВП) цього середовища.

ОВП внутрішнього середовища організму здорової людини зазвичай знаходиться в межах від мінус 100 до мінус 200 мілівольт (мВ), тобто внутрішні середовища людського організму знаходяться у відновленому стані. ОВП звичайної питної води (вода з крана, питна вода в пляшках та ін.), яка вимірюється таким же способом, практично завжди більше нуля і зазвичай знаходиться в межах від +100 до +400 мВ. Час обробки залежить від сольового складу води і температури води. Вказані відмінності ОВП внутрішнього середовища людини і питної води означають, що активність електронів в організмі людини (і взагалі - живій клітині) набагато вища, ніж активність електронів в питній воді. Коли звичайна питна вода проникає в тканини організму людини, вона забирає електрони від клітин і тканин. В результаті цього біологічні структури організму (клітинні мембрани, органели клітин, нуклеїнові кислоти і ін.) Зазнають окислювального руйнування (клітини перетворюються в радикали). Так організм зношується і старіє.

Якщо питна вода, яка надходить, має ОВП, близький до значення ОВП внутрішнього середовища організму людини, то електрична енергія клітинних мембран (життєва енергія організму) не витрачається на корекцію активності електронів води. Вода відразу ж засвоюється, оскільки володіє біологічною сумісністю.

Якщо питна вода має ОВП більш негативний, ніж ОВП організму людини, то вона підживлює його цією енергією, яка використовується клітинами для антиоксидантного захисту людини від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Вода, отримана в апаратах «Ековод», має хорошу терапевтичну перспективу.

Медики називають ОВП Redox-потенціалом і вважають важливим показником біологічної активності води.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create