«Селен микро нейтральный 0,1%»

«Селен микро нейтральный 0,1%»
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 09389826
 
Способи оплати: На картковий рахунок, Безготівковий розрахунок, Післяплатою ., MoneyGram, Western Union, картка ПриватБанку
Способи доставки: Самовивіз, Доставка по Києву, Укрпошта, Нова пошта

Опис «Селен микро нейтральный 0,1%»

Селен - біологічно активний мікроелемент необхідний для функціонування всіх органів і систем, особливо серцево-судинної. Активний антиоксидант, надає протипухлинну дію, зміцнює імунітет, поліпшує обмін речовин. Нейтральний розчин селену особливо ефективний при виразковій хворобі шлунка, гастриті, підвищеній кислотоутворюючій функції шлунка. «Селен мікро» допоможе зміцнити серцевий м'яз і судини, зберегти молодість і здоров'я всього організму!
Склад: 10 мл 0,1% селеніту натрію в дистильованої воді містить 4,6 мг селену (Se). (Упаковка з концентрацією в 0,1%)
Застосування:
Рекомендується в профілактиці і як доповнення до лікування таких захворювань:

 • доброякісні та злоякісні пухлини;
 • лейкоз, анемія, гемофілія, наслідки іонізуючого та інших видів опромінення;
 • бронхіальна астма, туберкульоз легенів;
 • селенодефіцитних кардіомеопатія, аритмії, ішемічна хвороба серця, інфаркт, гіпертонія, гіпотонія;
 • цироз печінки, гепатит, жовчнокам'яна, сечокам'яна хвороби, пієлонефрит;
 • остеохондроз, артроз, переломи кісток, сколеози, ревматоїдний поліартрит;
 • інсульти, відновлення після паралічів, нормалізація втраченої пам'яті, поліневрити, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, дитячий церебральний параліч;
 • цукровий діабет, захворювання щитовидної залози;
 • захворювання шкіри, органів зору, порожнини рота;
 • попередження передчасного старіння.

Рекомендації щодо застосування: Селен-мікро слід приймати 6 разів на день з розрахунку 1,1 мг на добу, попередньо розчинивши його згідно з інструкцією, протягом 6 місяців, в подальшому - 3 рази на день протягом 1,5-2 років.
Форма випуску: флакон 10 мл 0,1% селеніту натрію в дистильованій воді.
Спосіб застосування при зниженій кислотності: Перед прийомом додати кілька крапель лимонного соку зі свіжого лимона.
Загальна схема прийому: 3 рази на день під час їжі протягом 25-30 днів.
Для профілактики: прийом «Селен мікро нейтральний 0,1%»: дорослим і дітям старше 12 років по 4-5 крапель (80-100 мкг селену) з рідиною без цукру.
Застереження: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
При підвищеній кислотності приймати "Селен мікро нейтральний" без лимонного соку.
Загальна характеристика:
Селен - біологічно активний мікроелемент, що входить до складу більшості гормонів і ферментів і пов'язаний таким чином з усіма органами і системами. Його надходження, поряд з іншими мікроелементами, необхідно для підтримки нормального функціонування організму. Селенові препарати надають хороший лікувальний і профілактичний ефекти при багатьох захворюваннях, а також сприяють очищенню організму від шлаків і різних токсичних речовин, підвищують імунітет і посилюють процеси саморегуляції організму. Залежно від консерванту випускається соляно-кислий і нейтральний розчин. Нейтральний розчин рекомендується приймати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, ерозивно гастриті і підвищеній кислотності шлункового соку. Розчин з лимонним соком застосовується при зниженій і нульовій кислотності шлункового соку.
Універсальність селену в профілактиці і лікуванні різної патології пояснюється спільністю походження всіх клітин організму, створенням ферментативних систем по одному подобою, де центром є селен. При впливі селену спостерігається поліпшення вуглеводно-фосфорного обміну, антигістамінний дії, позитивний вплив на серцево-судинну систему, попередження пізнього токсикозу вагітності, перебіг інфекційних процесів. Ефективне застосування в лікуванні селену при дістрофізме, токсичних, некротичних уражень тканин і органів, що поряд з дотриманням інших заходів профілактики, призводить до зменшення онкологічних захворювань і їх рецидивів, а в ряді випадків - до повного зникнення пухлин. Біологічна роль селену пов'язана з його антиоксидантними властивостями, зумовленими участю селену в побудові, зокрема, одного з ключових антиоксидантних ферментів - глутатіонпероксидази.
Дефіцит селену веде до посилення перекисного окислення ліпідів - неферментативне ланцюговому процесу, неадекватне розвиток якого загрожує грубим і необоротним пошкодженням мембран клітин, тобто розвитку типових процесів ураження клітини, що лежать в основі виникнення багатьох патологічних станів. Це є причиною передчасного старіння, зменшення тривалості і якості життя.
Селен
Роль мікроелемента селену в організмі визначається в першу чергу його включенням до складу одного з найважливіших антиоксидантних ферментів - Se-залежної глютатіонпероксидази, яка захищає клітини від накопичення продуктів перекисного окислення, попереджаючи тим самим пошкодження її ядерного і білоксинтезуючого апарату. Селен Синергіст вітаміну Е і сприяє підвищенню його антиоксидантної активності. Селен входить до складу ферменту - йодтироніни-5-дейодінази (контролюючого освіту трийодтиронина складу білків м'язової тканини і, що особливо важливо, білків міокарда. У вигляді селенпротеіна є складовою частиною тестикулярной тканини.
Тому дефіцит селену призводить до ослаблення антиоксидантного статусу, антікацерогенной захисту, обумовлює міокардіодистрофію, порушення сексуальної функції, імунодефіциту. Крім цього селен проявляє антимутагенний, антитератогенну, радіопротекторний ефекти, стимулює антитоксичний захист, нормалізує обмін нуклеїнових кислот і білків, поліпшує репродуктивну функцію, нормалізує обмін ейкозаноїдів (простагландинів, простацикліну, лейкотрієнів), регулює функцію щитовидної і підшлункової залоз. Зважаючи на викладене, селен належить до геропротекторів.
Не є лікарським препаратом.
Весь флакон
розвести в одному літрі питній електроактивованій воді. Розчин зберігати в холодильнику. Здоровим людям приймати по 1 ст.л. під час сніданку, при наявності захворювань - за рекомендацією фірми «ЕКОВОД».
Дослідження вчених багатьох країн довели, що селенові препарати надають хороший лікувальний і профілактичний ефект при захворюваннях крові, органів дихання, серцево-судинної системи, черевної порожнини, опорно-рухового апарату, нервової, ендокринної систем, шкіри, при пухлинних захворюваннях.
Дія селену:

 • антигістамінна;
 • антимутагенна;
 • антитерратогенна;
 • антиканцерогенна.

Селен стабілізує мембрану еритроцитів, стимулюючи синтез гемоглобіну, збільшує тривалість життя цих клітин. Регулює специфічний і неспецифічний імунітет за рахунок активізації функції нейтрофілів, поліфіраціі Т-, В-лімфоцитів, генерування продукції антитіл, лимфокинов. Захищає від різних видів опромінення.
Покращує адаптацію організму. Зменшує токсичний вплив речовин, солей важких металів, різних антибіотиків і інших речовин. Запобігає розвитку окисного процесу, вільнорадикальних хвороб, в тому числі атеросклерозу і його ускладнень, некрозів печінки, панкреатитів, розсіяного склерозу, паркінсонізму, інших захворювань. Бере участь в фотолізі зорового пігменту.
Рекомендується:

 • при анемії;
 • при вагітності;
 • при бронхіальній астмі;
 • для відновлення після паралічів, для відновлення пам'яті;
 • при діабеті;
 • при ішемічній хворобі серця, інфаркті міокарда;
 • при лейкозі;
 • при променевій хворобі;
 • при остеохондрозі, артіріт;
 • при переломі кісток;
 • при пієлонефриті, захворюваннях печінки;
 • для попередження передчасного старіння;
 • при ревматичних хворобах;
 • при ендемічний зоб;
 • при гіпертонії;
 • при селенодефіцитних кардиопатии.

Застосування:
Препарат розводять двічі:
1) Вміст флакона розводять кип'яченою водою (флакон 10 мл - в одному літрі води) і зберігають в холодильнику.
2) Отриманий розчин додають в склянку води, чаю, компоту, кефіру. Якщо не наказано інакше, в такій кількості: дітям до року - 25 крапель; до двох років - половину чайної ложки; до 5 років - одну чайну ложку; до 12 років - по одній десертній ложці; дорослим - по одній столовій ложці.
Приймати в профілактичних цілях один раз на день під час їжі від двох місяців до двох років. Для лікувальних цілей необхідно дотримуватися схеми прийому, рекомендованої при конкретних захворюваннях.
Особливі умови:
При виразці шлунка і 12-палої кишки і при підвищеній кислотності рекомендується приймати нейтралізований розчин.
При прийомі препарату обмежити або припинити вживання солодощів, тому що це погіршує його засвоєння.

Купити «Селен мікро нейтральний 0,1%» Ви можете, звернувшись до менеджера-консультанта за контактним номером або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create