"Ековод" - виробник побутових очищувачів води пропонує вигідну співпрацю

"Ековод" - виробник побутових очищувачів води пропонує вигідну співпрацю

Пропагуючи здоровий спосіб життя, фірма " Ековод " продовжує розширювати дилерську мережу! Шукаємо надійних партнерів в розширенні інформаційного простору ідеї "Чистої і корисної води від Ековод" і пропонуємо вигідну співпрацю з розповсюдження нашої продукції: електроактиватора з очищення води - ЕАВ - 3, ЕАВ -6 "Жемчуг", ЕАВ - 6 " Жемчуг" з блоком стабілізації, магнетизери води і палива ( МВ - 1 та МТ - 1 ). Передбачена гнучка система знижок.

Електролізери "Ековод" дають можливість отримати три види води: католіт( "жива"), аноліт ( "мертва") і питна вода (змішаний розчин аноліта та католіта). Католіт та аноліт, як складові частини електроактивованої води, мають цілющі властивості і призначені для оздоровлення. Питна вода, приготована активаторами "Ековод", очищена від мікроорганізмів, солей жорсткості і важких металів, хлору і нітритів - вона стає біологічно активної питною водою, що істотно покращує обмін речовин в організмі. У ній зберігаються іони легких металів, такі як натрій, калій, літій, а також необхідні для людини іони кальцію, магнію, фтору ... Важливо й те, що вода насичується іонами кисню і кремнію. Великі вчені В.Вернадський і М.Воронков визначили ключову позицію цього мікроелемента, що забезпечує життєві процеси в рослинному і тваринному світі, а також в організмі людини.

Вживання питної електроактивованої води з апаратів "Ековод" дозволяє виключити забруднення організму шкідливими речовинами.Чим раніше Ви почнете застосовувати електроактивовану воду, тим швидше зникнуть збої з Вашим здоров'ям!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create