Знижки від "Ековод" - 15% у вихідні!

Знижки від "Ековод" - 15% у вихідні!

Компанія "Ековод" продовжує акцію знижок вихідного дня - електролізер корисної питної води ЕАВ-3 за ціною 2167,50 грн.! Знижка 15% від продажної ціни тільки з 10.06.16. по 12.06.16 року!

Основою всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі людини, є вода. Людський організм на 2/3 складається з води, а лімфа і кров майже повністю складаються з води. Повноцінно таку ключову роль вода може виконати в тому випадку, якщо вона чиста. На жаль, питна вода завжди містить якісь домішки, в тому числі і шкідливі для здоров'я людини, а також хвороботворні бактерії і віруси.

Домішки в природній воді, в основному, представлені солями жорсткості і залозистими сполуками. Для середньої смуги України вміст солей жорсткості може досягати до 1000 мг / л, а заліза - до 0,5-0,8 мг / л. У південних регіонах України вміст домішок різко збільшується: солі - до 3000мг / л і більше, де додаються хлориди і сульфати натрію, калію, кальцію і ін., що ще більше збільшує загальну мінералізацію води. Крім цього, у воді містяться різні шкідливі домішки, що утворюються в результаті діяльності людини: свинець, мідь, миш'як, ртуть, цинк і т.д. Плюс висока бактеріальна зараженість.

В Україні знезараження води проводиться хлоруванням. А хлорування, захищаючи нас від небезпечних інфекцій, таких як холера, дизентерія - викликає хвороби печінки, нирок, руйнують імунітет, ендокринну систему, викликають генетичні зміни і навіть сприяють розвитку онкологічних захворювань. Тому, неочищену воду пити дуже небезпечно для здоров'я людини!

Водоочисник ЕАВ-3 фірми "Ековод" з легкістю справляється з усіма цими проблемами! Основою методу очищення активаторів "Ековод" є електроліз, а для електроактивації однаково - солі металів, віруси, нітрити, гербіциди, феноли, органіка і ін. - все розпадається на іони і випадає у вигляді осаду і виходить у вигляді газу в атмосферу. При цьому вода виходить біологічно активною!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Шулявська, будинок 20/22, офіс к.7-А
  • +38 (044) 23654XX

Питання і відповіді

Як зробити живу і мертву воду?

25 липня 2018 в 16:16 відповідей: 1

Сьогодні як живу, так і мертву воду застосовують для лікування та оздоровлення організму. Раніше наші предки шукали її в джерелах, але сьогодні воду можна…

 
 

Статті компанії

Електроактивована вода

учора в 16:54
 

Світова концепція очищення і знезараження води полягає в тому, що доведення води до найвищої якості доцільно проводити в місці її споживання. Інакше можливе вторинне забруднення води, адже якість водопровідної мережі досить…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create