Увага! Пошук дилерів!

Увага! Пошук дилерів!

Водоочисники "Ековод" вже 15 років існують на ринку України, країн ближнього та західного зарубіжжя. Нашими споживачами стали близько 60 000 людей з понад 30 держав світу!

Пропагуючи здоровий спосіб життя, компанія "Ековод" пропонує унікальні активатори води, які роблять воду оздоровлюючою. Обробка води методом електролізу очищує її за всіма елементами забруднення. Для електроактивації однаково: солі металів, віруси, нітрити, гербіциди, феноли, органіка – все розпадається на іони і випадає у вигляді осаду або виходить у вигляді газу в атмосферу. При цьому питна (змішана кисла і лужна) вода виходить біологічно активною, що істотно покращує обмін речовин в організмі.

Важливо знати, що аноліт (кисла вода) є м'яким антисептиком і антибіотиком, а католіт (лужна вода) – імуностимулятор і радіопротектор, який захищає від радіоактивного випромінювання. Лікувальні властивості "мертвої" та "живої" води (кислої і лужної) відомі здавна.

В книзі засновника підприємства "Ековод" Куртова В. Д. "Об удивительных свойствах электроактивированной воды" споживач переконається, що основою оздоровлюючого ефекту є вплив активованої води на енергетику живої клітини. Автор переконує, що вживання електроактивованої води "Ековод" гарантує відмінне самопочуття і добрий настрій. 

Ноу-хау виробництва "Ековод" – кремнієвий електрод, який забезпечує при обробці води насиченість її іонами кремнію. Важливість цього мікроелемента (Si) визнавав видатний радянський хімік, академік Воронков М.Г., його визначальне значення – в засвоєнні 74 хімічних елементів живою клітиною, зокрема кальцію, магнію, йоду. Електроактиватори "Ековод" підвищують показник кремнію (Si) більше ніж втричі – як в католіті, так і в аноліті! З цікавою і корисною інформацією можна ознайомитись в книзі Куртова В. Д."Кремний и жизнь".

Поширення і розповсюдження ідеї здорового способу життя завжди вітається і підтримується "Еководом"! А без чистої, біологічно активованої води "Ековод" це неможливо! Тому ми шукаємо однодумців і партнерів для поширення в інформаційних і споживчих мережах водоочисників "Ековод".

Нашим партнерам фірма "Ековод" гарантує 100 % забезпечення якісною продукцією власного виробництва, її інформаційну та рекламну підтримку, консультацію щодо експлуатації апаратів, властивостей активованої води та її вживання. Всю продукцію компанія "Ековод" забезпечує безкоштовним гарантійним ремонтом і обслуговуванням терміном на 12 місяців. Знижки залежать від суми та кількості готової продукції:

• від 3 одиниць – 5 %;
• від 5 одиниць – 10 %;
• від 10 одиниць – 15-20 %.

Якщо це не разові (одиничні) покупки, а помісячна (запланована) купівля згідно з договором, то знижка буде збільшена на 3-5 %.

Умови оплати – 100 % передоплата, спосіб оплати обговорюється окремо. Доставка оплачується покупцем, її умови обговорюються окремо.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Електроактиватор, прилад для приготування живої води - Ековод
(основний офіс)

04116, Україна, Київська, Київ, вул. Старокиївська, будинок 27

Питання і відповіді

Де купити електролізер 3?

25 вересня 2019 в 10:43 відповідей: 1

Електролізер 3 можна придбати в компанії "Ековод". Цей прилад використовують для очищення, стерилізації і наповнення води іонами кремнію. Вода очищується…

 
 

Статті компанії

Електроактиватор Ековод: як отримати чисту та смачну воду

16 жовтня 2019 в 11:15
 

Як відомо, кожна людина майже на дві третини складається з води й постійно потребує поповнення її запасів, причому важливо пити очищену воду. Існує кілька основних методів її очищення, зокрема механічні, фізичні, біологічн…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create